Krzem organiczny koncentrat Si-G5 2500+ 50ml Glycan Group Powiększ

Krzem organiczny koncentrat Si-G5 2500+ 50ml Glycan Group

153,99 zł

Krzem Organiczny Si-G5™ 2500+ uzupełnia niedobór krzemu w organizmie. Krzem jest odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie mięśni, stawów oraz ścięgien. Dzięki niemu organizm szybciej się regeneruje oraz jest bardziej wytrzymały na obciążenia. Mała pojemność butelki jest wygodna do przechowywania, a skoncentrowana dawka pozwala zmniejszyć ilość spożywanego płynu.

More details

Stan: Produkt niedostępnyStan: Produkt dostępny

Available Option

Jaką rolę odgrywa krzem?

Krzem to pierwiastek występujący praktycznie w całym naszym organizmie. Jest odpowiedzialny za dobrą kondycję włosów i paznokci. Bierze udział w budowie nowego naskórka, dzięki temu przyspiesza gojenie się ran i stanów zapalnych. Najważniejszą rolę krzem odgrywa w tworzeniu struktury kości i chrząstek. Dzięki niemu kości szybciej się zrastają po urazach i zabiegach chirurgicznych. Krzem jest również niezwykle pomocny w wszelkich zwyrodnieniach stawów oraz krzywicy kości.

Dlaczego warto stosować Krzem Organiczny Si-G5™ 2500+?

Ilość krzemu w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego warto zacząć uzupełniać go jak najwcześniej. Suplement diety marki Glycan Group posiada aż 2500 mg krzemu na 50 ml, jest to najwyższe stężenie krzemu dostępne w Europie. Preparat nie zawiera także sztucznych barwników ani konserwantów. Butelka z ciemnego szkła chroni zawartość przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

 

Składniki: woda oczyszczona, krzem organiczny - kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną, cytrynian cynku

Zalecana dzienna porcja: 20 kropli raz na dobę, porcję można podzielić na kilka mniejszych

Najlepiej stosować na czczo przed posiłkiem, można dodać do dowolnego napoju.

Napisz opinię