Kwas hialuronowy 5% 30ml Powiększ

Kwas hialuronowy 5% 30ml

36,29 zł

Kwas hialuronowy w formie żelu odpowiedni w wieku 40+. Potrójna moc działania poprawia nawodnienie skóry zwiększając jej elastyczność i jędrność. Można stosować go również jako serum na zniszczone włosy.

More details

Stan: Produkt niedostępnyStan: Produkt dostępny

Available Option

Jaką rolę odgrywa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie w postaci hialuronianu sodu. Znajduje się on w naszych gałkach ocznych, stawach, naczyniach krwionośnych, a w szczególności w skórze. Kwas hialuronowy zawarty w skórze odpowiedzialny jest za utrzymywanie prawidłowego poziomu nawilżenia oraz jędrności skóry.

Co dzieje się ze skórą wraz z upływem czasu?

Cząsteczki kwasu nie są trwałe i co jakiś czas ulegają rozpadowi, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Niestety wraz z wiekiem organizm powoli przestaje produkować wystarczającą ilość cząsteczek, potrzebną do utrzymania skóry w niezmienionym stanie. W efekcie czego skóra zaczyna wiotczeć, wysuszać się oraz pojawiają się zmarszczki.

Czy można temu zapobiec?

Czasu nie da się zatrzymać, ale można oddziaływać na przyszłość, uzupełniając niedobór kwasu hialuronowego w skórze. Wystarczy stosować codziennie specjalnie opracowane serum z kwasem hialuronowym, które pomoże zatrzymać młody wygląd na dłużej. Wysokie 5% stężenie kwasu gwarantuje jego skuteczne działanie zarówno na powierzchni, jak i w głębokich partiach skóry.

Stosowany pod krem nawilżający powoduje lepsze wchłanianie substancji odżywczych. Jako serum do włosów skutecznie regeneruje zniszczenia.

Sposób użycia: Stosować 2 razy dziennie na skórę twarzy.

Dodać do odżywki lub olejku, rozprowadzić na umytych włosach, nie spłukiwać.

Składniki: Aqua, Sodium Hyaluronate, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone

Napisz opinię