O Firmie

Nasza firma rodzinna została założona w 1993 r przez mamę obecnego właściciela. Założycielka sklepu posiadała wówczas ponad trzydziestoletnie doświadczenie w handlu. Pragnęła posiadać coś swojego, w co mogłaby włożyć całe serce. Nazwa firmy powstała od nazwiska założycielki Karpińska i funkcjonuje do dziś.

Obecnie staramy się dopasowywać do zmian zachodzących w świecie, nieustannie dążymy do rozwoju naszej firmy. Wszystko po to, aby klienci chętnie wracali do naszego sklepu i z zadowoleniem polecali go innym.

Oferta

W ciągłej sprzedaży oferujemy ponad 10 000 produktów, z czego 95% asortymentu pochodzi od polskich producentów i dystrybutorów.

Pragnąc rozpowszechniać ekologiczne jedzenie na szerszą skalę, założyliśmy w 2017 r internetowy sklep ze zdrową żywnością pod nazwą Moje-zakupy.pl. W ofercie sklepu posiadamy m.in. produkty bezglutenowe, bio produkty z certyfikowanych upraw oraz produkty dietetyczne. Oprócz żywności, sprzedajemy również artykuły gospodarstwa domowego oraz kosmetyki.

Znajdziesz nas na Facebooku pod adresem: Moje-Zakupy.pl

Karpińska i Wspólnicy spółka jawna
ul. Nowozachęty 10
41-407 Imielin
NIP: 2220042527
REGON: 272921278
Adres e-mail: biuro@moje-zakupy.pl

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000077490.